UARUEN
Будівництво та сервісне обслуговування АЗС
+38 044 3933473
зв'язок з нами

Гнучкий трубопровід для транспортування ЗВГ

CGH LPG-Flex pipe

Базуючись на більш ніж 25-ти річному досвіді в проектуванні та спорудженні неметалевих трубопроводів для свердловин та труб для збору продуктів в нафтогазовій галузі, компанія "Білл-АПС" - офіційний представник CGH Belgium на території України, рада представити Вам CGH LPG-Flex передову трубопровідну технології для безпечного підземного транспортування зрідженного вуглеводного газу.

Гнучкий трубопровід поставляється в котушці, що дає можливість дуже швидкого та малозатратного монтажу. Використання передових полімерів і арамідних волокон забезпечує чудову корозійну стійкість, міцністі та довгий термін експлуатації. Труби LPG-Flex монтуються одним безперервним відрізком між резервуаром і ГРК, без використання прихованих недоступних з'єднань. Композитні матеріали є в 100 разів більш гладкі, ніж сталь, тому менші діаметри труб будуть давати однакові результати по витраті рідини, а як правило, навіть більше сталевих труб.

Трубопроводи CGH-LPG pipe не мають недоліків традиційних сталевих трубопроводів, таких як зварювання з необхідним 100% контролем з'єднань, а також  внутрішньої корозії, що є надзвичайно небезпечним фактором.

Використання

Труби LPG-Flex використовуються для транспортування зрідженого вуглеводневого газу (LPG), пропану, бутану, пентану і диметилового етеру (ДМЕ) в рідкій, а також в газовій фазі. 

Наші трубопровідні системи змонтовані на кількох тисячах об'єктів у всьому світі,  так з 2009 року труби були використані на:

 • Автогазозаправних станціях найбільших нафтових компаній;
 • Сільськогосподарських зерносушильних установках;
 • Установках наповнення газових балонів;
 • Промислових установках (автономне газопостачання, технологічні потреби);
 • Автономне газопостачання у віддалених об'єктах (готелі та ін.);
 • Пожежні тренувальні центри;
 • та інші...

Монтаж з'єднувальних елементів

З'єднувальні елементи (фітинги) обтискають на місці (в кінці кінців, в майстерні) за допомогою (ручної) радіально-обтискуючої машини. Обтискування муфти навколо сердечника і труби блокує можливість утворення витоків на з'єднанні.

Гнучкий трубопровід для транспортування ЗВГ

Міцність трубопроводу досягається лише за рахунок армування арамідними волокнами, а не за рахунок товщини стінки, що робить трубопроводи LPG-Flex гнучкими, легкими та простими у монтажі!

Характеристики та склад

 • Робоча температура від -40оС до +65оС
 • Проектний запас міцності у 2,2 рази більше робочого тиску;
 • Макс. робочий тиск 35 бар
 • Макс. випр. тиск 52 бар
 • Мінімальна температура монтажу 0оС (Труба на котушці повинна бути попередньо підігрітою при нижчій температурі монтажу)
 • Запас міцності при стискуванні від 25 до 30 кг/см.кв. (в залежності від діаметру)
 • Максимальне зусилля на розрив 5.000 кг
 • Стандартні діаметри труб: DN20, DN25 i DN32 (інші діаметри за запитом)
 • Котушки стандартною довжиною 200 або 400 метрів із марківуанням кожного метру
 • Тільки для підземного монтажу

З'єднувальні елементи

Коди продуктів та розміри

Код труби Зовнішній діаметр Дн Внутрішній діаметр Код фланцевого з'єднання Код різьбового з'єднання Різьба Вага, кг/м Мінімальний радіус вигину
LP1025 31,75 20 22,40 MC20075-FLA MC20075-NPT 3/4" 0,44 0,6
LP1050 38,10 25 27,40 MC25100-FLA MC25100-NPT 1" 0,62 0,6
LP1075 44,45 32 33.80 Н/Д MC32125-NPT1 1/4" 0,68 0,7

 

Композитні матеріали у +/- 100 разів гладші ніж сталь. Труби LPG-Flex меншого діаметру дають ідентичні результати протоку у порівнянні із більшими по діаметру стальними трубами. Ця діаграма падіння тиску побудована при використанні труби DN20 при довжині 80м, та різних витратах.

Сертифікація

Трубопровідні системи LPG-Flex виготовлені із урахуванням нового стандарту ЄС - EN16125. Тим часом трубопроводи успішно пройшли різні національні процедури випробувань, в тому числі на здатність витримувати тиск випробувань при температурах до -40оС, різноманітні тести на розрив, корозійну стійкість при багатократному навантаженні, діелектричний опір, випробування на вигин при низьких температурах.

З 2009 року труби змонтовані в більш ніж 20 країнах по всьому світу, тому різні протоколи випробувань доступні (сертифікат італійського Ministero dell'Interno, сертифікат LNE у Франції, протокол досліджень Польського інституту нафти і газу, дозвіл на використання російського Ростехнадзору, сертифікати PED; EN102204-3.2; затверджені Bureau Veritas у ЄС, в Україні - Висновок ЕТЦ Держпраці; Дозвіл на застосування Держпраці; сертифікат перевірки ООВ "Промбезпека", та інші...)

Також завжди доступна СЕ-декларація виробника про відповідність згідно з директивою VII 97/23 / EG по модулю А1. Навчання з монтажу труби LPG-Flex і сертифікація персоналу здійснюється під керівництвом інженерів CGH Belgium NV або інженерів офіційно визнаних місцевих дистриб'юторів CGH Belgium NV.

Налаштування діелектричного випробування труби в лабораторії, третьою стороною для задоволення нового стандарту EN16125. Стінкам неметалевої труби LPG необхідно пройти тест 100 кВ.

При випробуванні стінок труби не відбулося пробою стінки до 140 кВ.

Відсутність зварювання, а також корозії внутрішньої і зовнішньої стінок підвищують безпеку установок LPG, що є найбільш важливим завданням органів нагляду. Це, в поєднанні зі зменшенням часу монтажу робить трубопровідні системи CGH-LPG найбезпечнішими і економічно ефективними трубопроводами для використання!!!!!

 

LLC "Bill-UPS"
Україна, Київ, вул. Сурикова 3 корп. 8 б