UARUEN
Будівництво та сервісне обслуговування АЗС
+38 044 3933473
зв'язок з нами

Автономне газопостачання

Наша компанія пропонує Вам сучасні системи газопостачання пропан-бутаном жилих та промислових об’єктів.

Ще 1970 –1980 роках в Україні широко застосовувалися для цілей газопостачання групові резервуарні установки зрідженого газу, які надалі були замінені на централізовані системи газопостачання природного газу. Сьогодні в Україні діє 2,6 тисяч групових резервуарних установок.

Яка мета стоїть перед нами у сфері газопостачання? По-перше, це якісно забезпечувати споживача сучасними системами газопостачання. По-друге, запровадження автономних систем газопостачання на території України з врахуванням побажань клієнта та дотриманням норм та правил будівництва.

Автономна система газопостачання являє собою сучасну систему забезпечення Вашого житла або підприємства необхідним для Вас носієм енергії.

Для встановлення автономної системи газопостачання (АСГ) необхідно надати геодезичну зйомку ділянки, план будівлі, потужність газового устаткування.

Наш інженер на місці визначить можливість встановлення автономної системи газопостачання, її місцерозташування і об'єми робіт. Він запропонує Вам різні варіанти автономного опалювання і після Вашого схвалення складе кошторис і укладе договір. Після авансу за договором ви можете бути упевнені — газ обов'язково буде на вашій ділянці.

Ми також здійснюємо сервісне обслуговування і заправку систем зрідженим газом спеціально обладнаним для цих цілей автомобілем (автоцистерною).

LLC "Bill-UPS"
Україна, Київ, вул. Сурикова 3 корп. 8 б