UARUEN
Будівництво та сервісне обслуговування АЗС
+38 044 3933473
зв'язок з нами

Світовий лідер з виробництва високоякісної арматури для технічних газів.
Компанія Рего веде свою історію з 1908 року. Назва Рего є похідним від слів регулятор і кисень. У 1923 році компанія почала розвивати лінійку обладнання для зрідженого вуглеводневого газу і з тих пір є одним з лідерів у розробці регуляторів і клапанів для ЗВГ.

Продукція компанії Рего виготовляється на чотирьох виробництвах в штаті Північна Кароліна, США. Загальна площа виробництва становить 7000 квадратних метрів, на ній виробляється продукція з латуні і ковкого чавуну, виготовляються виливки для майбутньої арматури.

Компанія Rego для своєї продукції використовує тільки матеріали з високими експлуатаційними характеристиками, а у виробництві широко використовується робототехніка, автоматичні лінії механічної обробки для відповідності суворим стандартам.

Пройшовши суворий контроль якості, деталі майбутньої арматури надходять на одне з двох складальних виробництв, де здійснюється складання продукції, проводиться її контроль у випробувальній лабораторії. Обидва виробництва сертифіковані ISO9001. Всі вироби проходять 100% контроль на випробувальних стендах.
Продукція Rego реалізується через мережу дилерів на території США і Канади і дистриб'юторів по всьому світу, більш ніж у 100 країнах.
Компанія Рего є визнаним лідером у сфері якості продукції та інноваційним підходом у розробці своєї продукції.

Більш докладну інформацію про продукти ви зможете знайти на сайті виробника www.regoproducts.com

LLC "Bill-UPS"
Україна, Київ, вул. Сурикова 3 корп. 8 б