RUUAEN
Будівництво та сервісне обслуговування АЗС
+38 044 3933473
зв'язок з нами

HYDRO - VACUUM (Польша)

 

 

 

 

Це найбільше польське підприємство-виробник насосів і насосних систем, яке існує на ринку більше 150 років. Величезний досвід Hydro-Vacuum в насосній галузі та динамічний розвиток забезпечує підприємству позицію лідера у виробництві насосів в Польщі. Основна діяльність компанії - це виробництво насосів і насосних систем, а також лиття.

Hydro-Vacuum - це інтелектуальний потенціал і великі виробничі потужності. Компанія в змозі задовольнити комплексні потреби клієнтів в області насосів і насосних систем, зокрема, в галузі систем водопостачання і каналізації. Щорічно з виробничих ліній сходить 70 тис. шт. насосів і пристроїв, що входять до складу насосних систем. Hydro-Vacuum задовольняє потреби більше 70% польського ринку промислових погружних насосів, поставляє 50% всіх польських станцій перекачування стічних вод з сепарацією твердих тіл. 90% експлуатованих насосів для ЗВГ в межах країн СНД випущено Hydro-Vacuum.

Розвиток сучасних продуктів, які задовольняють комплексні потреби клієнтів, і власний Відділ досліджень і розробок є головним пріоритетом Hydro-Vacuum. Метою дослідно-конструкторських робіт підприємства є підвищення ефективності вироблених насосів, насосних агрегатів і насосних систем, а також розширення асортименту вироблених пристроїв.

У відділі Б + Р і технічних консультаційних відділах працює близько 50 співробітників, у тому числі люди зі званнями професорів і докторів технічних наук. У їх розпорядженні знаходиться найсучасніше комп'ютерне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення, що підтримує процеси проектування, зокрема, SolidWorks, Numeca, ANSYS, VisualNastran, вільний. Розробники співпрацюють з науковими організаціями, в тому числі, з п'ятьма вищими технічними навчальними закладами. Багато конструкцій  Hydro-Vacuum отримали польські та європейські патенти. Інноваційна діяльність  Hydro-Vacuum впродовж декількох років займає провідні місця в рейтингу польських інноваційних фірм, проведеному газетою "Жечпосполіта".

Вже близько 20 років виробництво на підприємстві здійснюється на основі інтегрованої системи менеджменту якості, навколишнього середовища і безпеки та гігієни праці (ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001).
Hydro-Vacuum експортує свої вироби в більш ніж 40 країн світу. Продукти АТ Hydro-Vacuum знаходять визнання не тільки у тих, хто займається обслуговуванням водоканалізаційних мереж, але і серед інших фахівців насосної галузі. Серед отриманих численних нагород варто перерахувати Золоті Медалі MTP Познань, Нагороди Виставки ВОД-КАН Бидгощ, Медалі Виставки TIWS Кельце.

Більш докладну інформацію про продукти ви зможете знайти на сайті виробника www.hydro-vacuum.com.pl

LLC "Bill-UPS"
Україна, Київ, вул. Сурикова 3 корп. 8 б