UARUEN
Будівництво та сервісне обслуговування АЗС
+38 044 3933473
зв'язок з нами

Компанія FAS (Flussiggas Anlagen GmbH, Німеччина) створена в 1975 році. Підприємство спеціалізується на виробництві обладнання для газових терміналів, газових і багатопаливних автозаправних станцій, цехів наповнення побутових і промислових газових балонів, систем автономного та резервного газопостачання.
У 1996 році компанія прийняла стратегічне рішення щодо виходу на ринок України. Сьогодні на ринку компанія FAS представляє широкий спектр рішень для зрідженого вуглеводневого та інших технічних газів. Багатий досвід проектування, монтажу, пуско-налагоджувальних робіт, гарантійного та післягарантійного обслуговування газового обладнання, накопичений компанією ФАС за більш, ніж 40 років роботи, забезпечує найбільш грамотні та ефективні рішення.

З 2016 року офіційним представником FAS в Україні є компанія «Білл-АПС» - один з провідних постачальників обладнання для зріджених вуглеводневих та інших технічних газів на українському ринку.

Все обладнання сертифіковане і  дозволено для застосування в Україні. Технологічне обладнання FAS виробляється в Німеччині відповідно до стандартів DIN EN ISO 9001: 2000, Загальноєвропейської Директиви 97-23-ЄС для обладнання, що працює під тиском і сертифіковане по модулю Н і Н1 (повне забезпечення якості в сферах розробки, виготовлення, збуту і післяпродажного обслуговування обладнання для скрапленого вуглеводневого газу).

Надійне високотехнологічне обладнання FAS 20 років успішно працює на території Європи.

 

LLC "Bill-UPS"
Україна, Київ, вул. Сурикова 3 корп. 8 б